Konsultacja psychologiczna (50 minut)– 100 zł

Trwa zazwyczaj od jednej do trzech wizyt. Pozwala na rozpoznanie, nazwanie problemu, określenie oczekiwań oraz wybranie najbardziej adekwatnego sposobu pomocy.

Wsparcie psychologiczne w kryzysie (50 minut) – 100 zł

Cykl kilku spotkań, które mają na celu pomoc w nowych, trudnych sytuacjach, które wywołują silne emocje i zaburzają dotychczasowe funkcjonowanie klienta.

Terapia indywidualna (50 minut) – 100 zł

Jest to regularna praca terapeutyczna z klientem. Spotkania odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu. Cel i kierunek pracy oraz czas trwania terapii jest ustalony wcześniej, na podstawie zgłaszanego problemu. Psychoterapia poprzedzona jest kilkoma spotkaniami wstępnymi – konsultacjami psychologicznymi.

Terapia par i małżeństw (ok. 60 minut) – 120 zł

Regularne spotkania pary/małżeństwa z psychoterapeutą, które mają na celu poprawę relacji. Takie sesje terapeutyczne pomagają usłyszeć siebie nawzajem, w bezpieczny sposób wyrazić oczekiwania i potrzeby oraz wspólnie ustalić satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie. Zazwyczaj spotkania odbywają się raz na tydzień lub dwa tygodnie.

Konsultacja rodzinna (ok. 60 minut) – 150 zł 

Jest to spotkanie całej rodziny, na które przychodzą wszyscy jej członkowie: rodzice i dzieci. Polega na wspólnej rozmowie o uczuciach i relacjach. Każda osoba z rodziny ma przestrzeń do tego, aby opowiedzieć o swoim widzeniu problemu, z którym rodzina się zgłasza. Podczas takiej “narady rodzinnej” istotne są potrzeby i oczekiwania wszystkich członków rodziny. Po konsultacji, spotkania można kontynuować w formie terapii. Zazwyczaj odbywają się raz na trzy tygodnie.